اخر الاخبار

آخر الأخبار

KAD NEKO ODLAZI… Sead Tiganj



 

I meni nekada oblaci prekriju osmeh da se ne vidi,


i padaju neke hladne kiše u duši...


nekada se tako živi.


I ne pitaj zašto, i ne pitaj kako, koliko to dugo traje,


i ne pitaj kako mi srce još opstaje.


Znaš, postoje ti dani


koji su kao otpisani,


kada se sve u meni


niti bori, niti brani.


Ti...?


Čujem, dobro si,


sa tobom se ON  ponosi...


Samo ne znam — kada neko odlazi,


zašto sve sa sobom odnosi?


Jer ostanu tišine da po praznim sobama lutaju,


i koraci što bez cilja po sećanjima putuju.


Ostane poneka reč da u grudima zaboli,


i srce koje još zna kako se izgubljeno voli.


Autor : Sead Tiganj


22.06.2026.god.


Srbija

ليست هناك تعليقات

مرحبا بكم في الموقع الإعلامي للمنتدى الثقافي الدولي شكرا لتواصلكم معنا ولمشاركتكم الفاعلة
Welcome to the media site of the International Cultural Forum. Thank you for contacting us and for your active participation